Drzwi Otwarte UMCS
 

 Image and video hosting by TinyPic

W dniu 11 marca 2016 r. nasze Koło wzięło udział w drzwiach otwartych UMCS. Przez cały dzień prezentowaliśmy się w dwóch miejscach. Na naszym Wydziale na "Dużej Chemii" wystawiliśmy stoisko promocyjne. Uczniowie szkół średnich mogli zobaczyć podstawowe pokazy chemiczne w wykonaniu członków naszego Koła oraz dowiedzieć się jak wygląda studiowanie na naszym Wydziale.

 

 

 

Dodatkowo mogli zobaczyć efekty ostatniego projektu światłowodowego jaki został zrealizowany przez nasze Koło, a mianowicie "parasol światłowodowy". Drugie miejsce, gdzie tego dnia można było spotkać członków naszego Koła to stoisko w Miasteczku Organizacji Studenckich w Chatce Żaka. Tam przyszli studenci mogli obejrzeć nasz kroniki kołowe. Ponadto, odważni licealiści mogli wziąć udział w konkursach organizowanych na naszym stanowisku. W Chatce Żaka nie zabrakło również doświadczeń chemicznych, w których wykonaniu zaangażowaliśmy ochotników z widowni.

 Image and video hosting by TinyPic